Singurul fotograf sucevean membru în FEDERAȚIA INTERNAȚIONALĂ A Artiștilor Fotografi FIAP, multiplu medaliat la Saloane Internaționale de Artă Fotografică
3 gânduri despre „EURO 2024 / ROMÂNIA – Belgia 0-2”
Salutare tuturor!!Aveti mai.multe poze si cu copii care au iesit de.mana cu fotbalistii la inceputul meciului ( am.avut si eu fetița de mana cu Nita) multumesc !!
Salutare tuturor!!Aveti mai.multe poze si cu copii care au iesit de.mana cu fotbalistii la inceputul meciului ( am.avut si eu fetița de mana cu Nita) multumesc !!
Buna ziua! De mana cu Nita era un baiat.
Scrieti-mi pe pagina de facebook FOTOSPORTRO . Discutam acolo
Singura fetiță care a însoțit Naționala aseară a fost de mână cu Ianis Hagi.